Infinity bardzo dba o dobór sprzętu z którego korzystają klienci, dlatego strefa siłowni wyposażona jest w uznaną na rynkach światowych markę STAR TRAC R , wyznaczającą trendy i gwarantującą najwyższą jakość.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z ĆWICZEŃ NA SPRZĘCIE FIRMY STAR TRAC:

Nasz klub wyposażony jest w najnowszą linię Inspiration, Human Sport. Jest to linia przyrządów do ćwiczeń siłowych , która łączy zaawansowane rozwiązania oparte o biomechanikę i nadzwyczajną funkcjonalność. Każda maszyna zapewnia wysoki poziom wydajności ćwiczeń. Maszyny izotoniczne wyposażone są w system Lock N Load , który zwiększa bezpieczeństwo ćwiczeń. Ponadto możliwe dopasowanie urządzeń z wieloma ustawieniami zwiększa komfort treningu. Linie Inspiration i Human Sport łączą najbardziej pożądane cechy tradycyjnych przyrządów do ćwiczeń siłowych , a co więcej udoskonala je w ogromnym stopniu. Od prezycyjnych krzywych łuków ram idealnie dopasowanych materiałów do prostoty działania i bezbłędnej harmonii z biomechaniką ciała. Przy maszynach izotonicznych można ustawiać zakres ruchu, co jest bardzo ważnym elementem , bo pozwala trafić w dokładny cel treningu. Dodatkowym atutem naszej siłowni jest brama Max Rack . Jest to brama 3 d w której dzięki prowadnicom pionowej i poziomem możliwy jest ruch po skosie, dzięki czemu w przeciwieństwie do maszyny Smitha możemy wykonywać dodatkowo wypady, martwe ciągi, tricceps, biceps i wiele innych ćwiczeń.

Strefa Cardio - wyposażona jest w bieżnie, crosstrainery, rowery poziome, wioślarz, stepper. Każde z tych urządzeń posiada różnorodne programy w zależności od potrzeb od treningu-spacer po lesie, program spalanie, interwałowy i górski.

Strefę treningu obwodowego stanowią maszyny GYM80, których praca oparta jest na siłownikach, i wymusza ruch antagonistyczny (biceps –tricpes, brzuch grzbiet, przywodziciel z odwodzicielem, mięsień czworogłowy i dwugłowy).

Trening obwodowy na naszym sprzęcie często wykorzystywany jest przez osoby w trakcie rehabilitacji ruchowej. Ćwiczenia umożliwiają stosunkowo szybki powrót do sprawności. Angażując mięśnie głębokie , ćwiczenia wyizolowane poprawiamy ich wytrzymałość.

Zachęcamy osoby zaczynające Swoją przygodę z siłownią właśnie od poznania tej strefy, ponieważ doskonale można na tych urządzeniach przygotować Swoje ciało. Szczególnie polecamy dla osób , które lubią ćwiczyć w grupie zajęcia z naszych instruktorem w tej strefie.

Co zrobić by zacząć?

1. Umów się na pierwszą darmową konsultację z naszym instruktorem, pomoże Ci w obraniu właściwej drogi do realizacji Twojego celu. Pamiętaj, żeby poinformować go o urazach, dolegliwościach, problemach zdrowotnych, pokaże działanie urządzeń i poinstruuje jak poprawnie wykonywać ćwiczenia.

Zabierz ze sobą : strój treningowy, wygodne obuwie sportowe, ręcznik i wodę

Nastaw się na regularność .Dobre nastawienie na realizację Swojego planu to nieodłączny element , który doprowadzi Cię do sukcesu. Trening na siłowni zmieni Twój styl życia.

Jak często trenować?

Osoby początkujące- 2x w tygodniu
Osoby średniozaawansowane- 3 razy w tygodniu
Osoby zaawansowane – 3-6 razy w tygodniu
Osoby wysoko zaawansowane- 4-6 razy w tygodniu
Nasz Zespół trenerów pragnie zapewnić każdemu poczucie indywidualności , służy pomocą , motywuje, realizuje cele, kształci i zachęca do „ustawiania poprzeczki coraz wyżej”.

Patrycja Suchojad

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie - kierunek Wychowanie Fizyczne i Sport - tytuł magistra. Twardo stąpam po ziemi i wiem czego chcę. Tego samego wymagam od swoich podopiecznych. Od najmłodszych lat jestem związana ze sportem. Z treningiem siłowym, funkcjonalnym, zdrowotnym mam styczność od 2012 roku. Cały czas szlifuję swoją formę sportową i staram się przezwyciężać swoje słabości. Jestem świetnym motywatorem i moja determinacja potrafi zarazić. Cały czas poszerzam swoją wiedzę szkoleniami i pracą własną. Podwyższam sobie poprzeczkę w różnych dziedzinach, dlatego przy mnie Twój trening będzie intensywny i skuteczny. Trening oraz ćwiczenia opieram w pierwszej kolejności na technice, korekcie wad postawy lub innych dysfunkcji aparatu ruchu, dopiero później nakładam nacisk na intensywność czy ciężar. Uzupełniam plan ćwiczeniami poprawiającymi mobilność i nauczam jak prawidłowo się odżywiać. Jeśli szukasz kogoś kto poprowadzi Cie w treningu siłowym, funkcjonalnym, zdrowotnym oraz w żywieniu świetnie trafiłeś! Pamiętaj, pierwszy krok jest najtrudniejszy, postawmy go wspólnie.
Bezpośredni kontakt z trenerką: patrycja.infinity@gmail.com

Jakub Gadula

Od 6 lat czynnie związany ze sportem i aktywnością fizyczną. Student Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, certyfikowany Trener Personalny.
To kilka słów, które mogą mnie określić, ale za tymi wszystkimi słowami jest o wiele więcej! Przede wszystkim ciężka praca, pasja i poświęcenie.
Kocham to, co robię!
Prowadząc treningi, swoje czy podopiecznych, daję z siebie 100% i nic nie pozostawiam przypadkowi.
Celuję na sam szczyt, nie zadowoli mnie nic innego niż nasz wspólny sukces!

Jakub Wróbel

Student 5-go roku Wychowania Fizycznego na Krakowskim AWF’ie. Z treningiem siłowym związany od 13-go roku życia. Wtedy to zaczęła się fantastyczna przygoda, która trwa do dziś. 5 lat trenowania, bycia samoukiem, szukania wiedzy w kolorowych magazynach i podpatrywanie starszych kolegów. Kolejne 5 lat to zdobywanie specjalistycznych umiejętności i kompetencji podczas studiów, a także uczestnictwo w kursach treningowych oraz żywieniowych. Obecnie mając za sobą 10 lat pracy nad swoją formą, staram się zarażać innych pasją do aktywnego trybu życia. Pracując z podopiecznym w pierwszej kolejności naprawiam dysfunkcje ruchu, tak aby następnie w bezpieczny sposób przejść do pracy nad sprawnością i formą. Poznając osobę, jej charakter, nastawienie staram się dobierać metody treningowe i żywieniowe tak aby dzięki sumiennej pracy wspólny cel został osiągnięty. Planuję, uczę, wspieram, wymagam, motywuję, jestem stanowczy. Przy mnie wiesz, że jesteś w dobrych rękach. Każdy trening to krok w stronę Twojego sukcesu! Trening, który oferuje ma za zadanie naprawić Cię, uwolnić od bólu, poprawić wydolność, a meritum jest sprawność, możliwość robienia wszystkiego na co masz ochotę i czerpanie radości z życia!

Łukasz Iwanowski

medyczny trening siłowy, efektywny trening personalny, przygotowanie motoryczne pod wybrane dyscypliny. Niegdyś sportowiec (koszykówka, narciarstwo, windsurfing), obecnie trener i instruktor tych dyscyplin. Zajmuje się likwidowaniem bólu i wad postawy, efektywnym treningiem siłowym i dostosowaniem treningu pod konkretne cele - powrót po kontuzji, usprawnianie ciała (zwiększenie siły i masy mięśniowej, zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej) i nie tylko. Bardzo pozytywny i uśmiechnięty, potrafi świetnie motywować. Na wakacje podobno najlepszy instruktor windsurfingu na półwyspie helskim.