Infinity bardzo dba o dobór sprzętu z którego korzystają klienci, dlatego strefa siłowni wyposażona jest w uznaną na rynkach światowych markę STAR TRAC R , wyznaczającą trendy i gwarantującą najwyższą jakość.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z ĆWICZEŃ NA SPRZĘCIE FIRMY STAR TRAC:

Nasz klub wyposażony jest w najnowszą linię Inspiration, Human Sport. Jest to linia przyrządów do ćwiczeń siłowych , która łączy zaawansowane rozwiązania oparte o biomechanikę i nadzwyczajną funkcjonalność. Każda maszyna zapewnia wysoki poziom wydajności ćwiczeń. Maszyny izotoniczne wyposażone są w system Lock N Load , który zwiększa bezpieczeństwo ćwiczeń. Ponadto możliwe dopasowanie urządzeń z wieloma ustawieniami zwiększa komfort treningu. Linie Inspiration i Human Sport łączą najbardziej pożądane cechy tradycyjnych przyrządów do ćwiczeń siłowych , a co więcej udoskonala je w ogromnym stopniu. Od prezycyjnych krzywych łuków ram idealnie dopasowanych materiałów do prostoty działania i bezbłędnej harmonii z biomechaniką ciała. Przy maszynach izotonicznych można ustawiać zakres ruchu, co jest bardzo ważnym elementem , bo pozwala trafić w dokładny cel treningu. Dodatkowym atutem naszej siłowni jest brama Max Rack . Jest to brama 3 d w której dzięki prowadnicom pionowej i poziomem możliwy jest ruch po skosie, dzięki czemu w przeciwieństwie do maszyny Smitha możemy wykonywać dodatkowo wypady, martwe ciągi, tricceps, biceps i wiele innych ćwiczeń.

Strefa Cardio - wyposażona jest w bieżnie, crosstrainery, rowery poziome, wioślarz, stepper. Każde z tych urządzeń posiada różnorodne programy w zależności od potrzeb od treningu-spacer po lesie, program spalanie, interwałowy i górski.

Strefę treningu obwodowego stanowią maszyny GYM80, których praca oparta jest na siłownikach, i wymusza ruch antagonistyczny (biceps –tricpes, brzuch grzbiet, przywodziciel z odwodzicielem, mięsień czworogłowy i dwugłowy).

Trening obwodowy na naszym sprzęcie często wykorzystywany jest przez osoby w trakcie rehabilitacji ruchowej. Ćwiczenia umożliwiają stosunkowo szybki powrót do sprawności. Angażując mięśnie głębokie , ćwiczenia wyizolowane poprawiamy ich wytrzymałość.

Zachęcamy osoby zaczynające Swoją przygodę z siłownią właśnie od poznania tej strefy, ponieważ doskonale można na tych urządzeniach przygotować Swoje ciało. Szczególnie polecamy dla osób , które lubią ćwiczyć w grupie zajęcia z naszych instruktorem w tej strefie.

Co zrobić by zacząć?

1. Umów się na pierwszą darmową konsultację z naszym instruktorem, pomoże Ci w obraniu właściwej drogi do realizacji Twojego celu. Pamiętaj, żeby poinformować go o urazach, dolegliwościach, problemach zdrowotnych, pokaże działanie urządzeń i poinstruuje jak poprawnie wykonywać ćwiczenia.

Zabierz ze sobą : strój treningowy, wygodne obuwie sportowe, ręcznik i wodę

Nastaw się na regularność .Dobre nastawienie na realizację Swojego planu to nieodłączny element , który doprowadzi Cię do sukcesu. Trening na siłowni zmieni Twój styl życia.

Jak często trenować?

Osoby początkujące- 2x w tygodniu
Osoby średniozaawansowane- 3 razy w tygodniu
Osoby zaawansowane – 3-6 razy w tygodniu
Osoby wysoko zaawansowane- 4-6 razy w tygodniu
Nasz Zespół trenerów pragnie zapewnić każdemu poczucie indywidualności , służy pomocą , motywuje, realizuje cele, kształci i zachęca do „ustawiania poprzeczki coraz wyżej”.

Jakub Gadula

Od 6 lat czynnie związany ze sportem i aktywnością fizyczną. Student Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, certyfikowany Trener Personalny.
To kilka słów, które mogą mnie określić, ale za tymi wszystkimi słowami jest o wiele więcej! Przede wszystkim ciężka praca, pasja i poświęcenie.
Kocham to, co robię!
Prowadząc treningi, swoje czy podopiecznych, daję z siebie 100% i nic nie pozostawiam przypadkowi.
Celuję na sam szczyt, nie zadowoli mnie nic innego niż nasz wspólny sukces!