Infinity bardzo dba o dobór sprzętu z którego korzystają klienci, dlatego strefa siłowni wyposażona jest w uznaną na rynkach światowych markę STAR TRAC R , wyznaczającą trendy i gwarantującą najwyższą jakość.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z ĆWICZEŃ NA SPRZĘCIE FIRMY STAR TRAC:

Nasz klub wyposażony jest w najnowszą linię Inspiration, Human Sport. Jest to linia przyrządów do ćwiczeń siłowych , która łączy zaawansowane rozwiązania oparte o biomechanikę i nadzwyczajną funkcjonalność. Każda maszyna zapewnia wysoki poziom wydajności ćwiczeń. Maszyny izotoniczne wyposażone są w system Lock N Load , który zwiększa bezpieczeństwo ćwiczeń. Ponadto możliwe dopasowanie urządzeń z wieloma ustawieniami zwiększa komfort treningu. Linie Inspiration i Human Sport łączą najbardziej pożądane cechy tradycyjnych przyrządów do ćwiczeń siłowych , a co więcej udoskonala je w ogromnym stopniu. Od prezycyjnych krzywych łuków ram idealnie dopasowanych materiałów do prostoty działania i bezbłędnej harmonii z biomechaniką ciała. Przy maszynach izotonicznych można ustawiać zakres ruchu, co jest bardzo ważnym elementem , bo pozwala trafić w dokładny cel treningu. Dodatkowym atutem naszej siłowni jest brama Max Rack . Jest to brama 3 d w której dzięki prowadnicom pionowej i poziomem możliwy jest ruch po skosie, dzięki czemu w przeciwieństwie do maszyny Smitha możemy wykonywać dodatkowo wypady, martwe ciągi, tricceps, biceps i wiele innych ćwiczeń.

Strefa Cardio - wyposażona jest w bieżnie, crosstrainery, rowery poziome, wioślarz, stepper. Każde z tych urządzeń posiada różnorodne programy w zależności od potrzeb od treningu-spacer po lesie, program spalanie, interwałowy i górski.

Strefę treningu obwodowego stanowią maszyny GYM80, których praca oparta jest na siłownikach, i wymusza ruch antagonistyczny (biceps –tricpes, brzuch grzbiet, przywodziciel z odwodzicielem, mięsień czworogłowy i dwugłowy).

Trening obwodowy na naszym sprzęcie często wykorzystywany jest przez osoby w trakcie rehabilitacji ruchowej. Ćwiczenia umożliwiają stosunkowo szybki powrót do sprawności. Angażując mięśnie głębokie , ćwiczenia wyizolowane poprawiamy ich wytrzymałość.

Zachęcamy osoby zaczynające Swoją przygodę z siłownią właśnie od poznania tej strefy, ponieważ doskonale można na tych urządzeniach przygotować Swoje ciało. Szczególnie polecamy dla osób , które lubią ćwiczyć w grupie zajęcia z naszych instruktorem w tej strefie.

Co zrobić by zacząć?

1. Umów się na pierwszy darmowy trening z naszym instruktorem, pomoże Ci w obraniu właściwej drogi do realizacji Twojego celu. Pamiętaj , żeby poinformować go o urazach, dolegliwościach, problemach zdrowotnych, pokaże działanie urządzeń i poinstruuje jak poprawnie wykonywać ćwiczenia.

Zabierz ze sobą : strój treningowy, wygodne obuwie sportowe, ręcznik i wodę

Nastaw się na regularność .Dobre nastawienie na realizację Swojego planu to nieodłączny element , który doprowadzi Cię do sukcesu. Trening na siłowni zmieni Twój styl życia.

Jak często trenować?

Osoby początkujące- 2x w tygodniu
Osoby średniozaawansowane- 3 razy w tygodniu
Osoby zaawansowane – 3-6 razy w tygodniu
Osoby wysoko zaawansowane- 4-6 razy w tygodniu
Nasz Zespół trenerów pragnie zapewnić każdemu poczucie indywidualności , służy pomocą , motywuje, realizuje cele, kształci i zachęca do „ustawiania poprzeczki coraz wyżej”.

Patrycja Suchojad

Jestem absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie - kierunek Wychowanie Fizyczne i Sport. Twardo stąpam po ziemi i wiem czego chcę. Tego samego wymagam od swoich podopiecznych. Od najmłodszych lat jestem związana ze sportem. Z treningiem siłowym, funkcjonalnym, zdrowotnym mam styczność od 2012 roku. Cały czas szlifuję swoją formę sportową i staram się przezwyciężać swoje słabości. Jestem świetnym motywatorem i moja determinacja potrafi zarazić. Cały czas poszerzam swoją wiedzę szkoleniami i pracą własną. Podwyższam sobie poprzeczkę w różnych dziedzinach, dlatego przy mnie Twój trening będzie intensywny i skuteczny. Jeśli szukasz kogoś kto poprowadzi Cie w treningu, żywieniu i będzie Cie dodatkowo motywował świetnie trafiłeś! Wspólnie zbudujemy team i razem będziemy realizować postawione cele! Pamiętaj, pierwszy krok jest najtrudniejszy, postawmy go wspólnie.

Tomasz Zacharski

Czynne uprawianie sportu i aktywny tryb życia towarzyszył mi odkąd się urodziłem Gry zespołowe, rower i biegi przełajowe były nieodłącznym elementem mojego życia. Trenuję siatkówkę, jestem zawodnikiem w KU AZS UP Kraków.
Kulturystykom i treningiem siłowym zająłem się od 1.09.2013r. To wtedy zgłębiłem pojęcie Treningu i zająłem się odpowiednim odżywianie, które stało się codziennością Obecnie walczę o swoje marzenie debiutu na zawodach sylwetkowych. Zawodnikom naturalnym, takim jak ja jest niezwykle ciężko zaistnieć na scenie, mimo to nie tracę wiary we własne możliwości, wiem, że jeżeli zdrowie mi pozowali to na pewno dam z siebie 110% i w przyszłym roku będę miał powody do radości. Cel jest bardzo ważny, bo wyznacza drogę, a wtedy wiemy dokąd zmierzamy, łatwiej jest nam przemierzać każdy jej metr, a czasami nie jest to łatwe, szczególnie na ostrych zakrętach. Doświadczenie jakie do tej pory zdobyłem sprawia, że pomogę Ci szybciej przemierzyć drogę do twojej wymarzonej sylwetki. Zapraszam na trening .

Jakub Gadula

Od 6 lat czynnie związany ze sportem i aktywnością fizyczną. Student Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, certyfikowany Trener Personalny.
To kilka słów, które mogą mnie określić, ale za tymi wszystkimi słowami jest o wiele więcej! Przede wszystkim ciężka praca, pasja i poświęcenie.
Kocham to, co robię!
Prowadząc treningi, swoje czy podopiecznych, daję z siebie 100% i nic nie pozostawiam przypadkowi.
Celuję na sam szczyt, nie zadowoli mnie nic innego niż nasz wspólny sukces!