oddaj swoje ciało w ręce specjalisty

Bardzo często ćwiczenia na siłowni nie przynoszą efektu, mimo wielu godzin tam spędzanych, a z czasem tracisz motywację , to co robisz zaczyna Cię nudzić. Dlaczego? Nowoczesny sprzęt, silna motywacja nie wystarczają , dlatego, niezbędna jest fachowa wiedza i doświadczenie. Oprócz bezpieczeństwa ,trener dba o Twoją technikę, zmienia ćwiczenia w odpowiednim czasie przez co każdy trening na który przychodzisz nie jest monotonny, a efekty przychodzą naprawdę szybko. Trener personalny to osoba, która czuwa nad realizacją Twojego celu jaki zakładasz przychodząc do klubu, dobiera odpowiednie ćwiczenia, urządzenia, ilość powtórzeń, obciążenia do poziomu Twojego wytrenowania i predyspozycji. To bardzo ważne jeśli dążysz to zmiany Swojej sylwetki , trybu życia, chcesz być zdrowy. Każdego dnia wiesz co robić i jak, dzięki czemu spędzasz na treningu tyle czasu ile potrzebuje Twoje ciało. Trener nie tylko motywuje, ale ułatwia pokonanie Twoich słabości. Profesjonalni trenerzy, sprzęt najnowszej generacji –wygodny i wszechstronny, kameralny klimat to mocne strony Infinity Fitness. Dlatego jeśli chcesz zmienić Swoje życie na lepsze, nie zwlekaj i umów się na bezpłatną konsultację i trening.

TRENING DOBRANY I PRZEPROWADZONY INDYWIDUALNIE PRZEZ TRENERA, UWZGLĘDNIAJĄCY WARUNKI FIZYCZNE, STAN ZDROWIA I PREFERENCJE KLIENTA. TRENER POMOŻE CI WYZNACZYĆ CEL (NP.UKSZTŁTOWANIE SYLWETKI, ODCHUDZANIE, POPRAWA SIŁY LUB WYTRZYMAŁOŚCI, ZWIĘKSZENIE MASY CIAŁA, UJĘDRNIENIE ITD.) I CZAS TRWANIA WASZYCH TRENINGÓW. ZMOTYWUJE, ROZPISZE ODPOWIEDNI TRENING, KTÓRY BĘDZIESZ WYKONYWAŁ TAKŻE INDUYWIDALNIE W DNI KTÓRE NIE WIDZISZ SIĘ Z TRENEREM,  ORAZ DIETĘ, KTÓRA DO OSIAGNIĘCIA TRWAŁYCH EFEKTÓW JEST NIEZBĘDNA. BĘDZIE CIĘ ZASKAKIWAĆ NOWYMI ĆWICZENIAMI, DZIĘKI CZEMU TRENING NIGDY CIĘ NIE ZNUDZI, DOPINGOWAŁ DO KONSEKWENTNEJ PRACY NAD SOBĄ, A NAWET OPOWIADAŁ KAWAŁY ;) CZAS SPĘDZONY NA TRENINGU PERSONALNYM TO NIE TYLKO PROFESJONALNE PRZEPROWADZONE ZAJĘCIA PRZYGOTOWANE WYŁACZNIE DLA CIEBIE, ALE PONADO OGROMNA DAWKA WIEDZY! NA TP OBOWIĄZUJE OSOBNY CENNIK.

 

Ania Kołodziejczyk

Nazywam sie Anna Kołodziejczyk i zdrowy tryb życia to moja pasja. Jestem instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością kulturystyka. Od lat interesuje sie sportem, specjalizuje się w treningu siłowym, aerobowym i odchudzającym. Wciąż poszerzam swoja wiedzę i doskonale umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach i warsztatach.

Uwielbiam pracę z ludźmi, bardzo łatwo nawiązuje kontakty. Do każdego podchodzę indywidualnie. Każdy człowiek to inny organizm, ma inne cele i potrzebuje innego treningu. Kocham zdrowy styl życia i staram się zarażać tą miłością wszystkich dookoła.

Maria Kozerska

Marysia zawód instruktora traktuje bardzo poważnie. Do każdych zajęć jest świetnie przygotowana. Zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo i poprawność wykonywanych ćwiczeń. Jej konikiem są zajęcia ze sztangami, które kocha i tą miłością zaraża wszystkich uczestników. Jej zajęcia są dla każdego. Mogą razem ćwiczyć osoby zaawansowane i początkujące, gdyż program jaki prowadzi pozwala na dostosowanie poziomu do umiejętności każdego ćwiczącego:!

Patrycja Suchojad

Można powiedzieć, że urodziłam się w korkach, tak w korkach! Odkąd pamiętam od zawsze pasjonuję się sportem, a dzięki swojemu Tacie mam swoje małe sukcesy na boiskach piłkarskich z klubem sportowym Wanda Kraków. Jestem studentka 4 roku Wychowania Fizycznego i mam styczność z każdą dziedzina sportu. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Uwielbiam wyzwania! Jestem instruktorka kulturystyki - sportu siłowego, który jest idealnym narzędziem do modelowania swojej sylwetki. Uwielbiam porządnie zmęczyć siebie i swoich klientów na sali treningowej. Cały czas staram się brać udział w szkoleniach o tematyce zdrowego odżywiania, treningu, suplementacji, dzięki którym poszerzam swoja wiedzę. Uważam, że każdy z Nas jest kowalem swojego losu i to od Nas samych zależy w jakim punkcie się znajdujemy. Postaw sobie cel, a ja pokażę Ci drogę do zrealizowania Twojego planu! Chcieć to znaczy móc! Aktywność, zdrowe odżywianie, czynna regeneracja to klucz do poprawy jakości Twojego życia - a jak uzależnia!:-) Pozwól aby stało się to Twoim zdrowym nałogiem!

Sylwester Kowal

odkąd pamiętam ruch był zawsze tym, co sprawiało mi dużą frajdę. Dość szybko złapałem „żelaznego bakcyla”, to jak moje ciało zaczęło się zmieniać pod wpływem treningu i diety, wprawiało mnie w osłupienie. Po niedługim czasie osiągnąłem to, co chciałem, lecz wtedy zadawałem sobie pytania. Skoro tak szybko osiągnąłem efekt, o którym marzyłem, jakie są moje maksymalne możliwości, co jeszcze mogę osiągnąć, gdzie jest granica? Postanowiłem rozpocząć studia na AWF, aby jeszcze lepiej zrozumieć mechanizmy funkcjonowania ludzkiego ciała, i poprzez to jeszcze lepiej dobierać metody treningowo-żywieniowe. Podczas studiów, zdobyłem ogrom wiedzy z zakresu fizjologii człowieka, biochemii, anatomii, biomechaniki ruchu. Wszystko to pozwalało na trenowanie oraz odżywianie się, z pełną świadomością tego, co się robi. Wtedy zacząłem zauważać największe postępy. Uważam, że nie ma rzeczy niemożliwych, to nasze myśli i to jak patrzymy na świat, kreuje nas i nasze otoczenie. Różnica między tym, co możliwe, a tym, co niemożliwe leży w naszej determinacji. moim celem jest teraz dzielić się Swoim doświadczeniem i realizować Wasze cele.