oddaj swoje ciało w ręce specjalisty

Bardzo często ćwiczenia na siłowni nie przynoszą efektu, mimo wielu godzin tam spędzanych, a z czasem tracisz motywację , to co robisz zaczyna Cię nudzić. Dlaczego? Nowoczesny sprzęt, silna motywacja nie wystarczają , dlatego, niezbędna jest fachowa wiedza i doświadczenie. Oprócz bezpieczeństwa ,trener dba o Twoją technikę, zmienia ćwiczenia w odpowiednim czasie przez co każdy trening na który przychodzisz nie jest monotonny, a efekty przychodzą naprawdę szybko. Trener personalny to osoba, która czuwa nad realizacją Twojego celu jaki zakładasz przychodząc do klubu, dobiera odpowiednie ćwiczenia, urządzenia, ilość powtórzeń, obciążenia do poziomu Twojego wytrenowania i predyspozycji. To bardzo ważne jeśli dążysz to zmiany Swojej sylwetki , trybu życia, chcesz być zdrowy. Każdego dnia wiesz co robić i jak, dzięki czemu spędzasz na treningu tyle czasu ile potrzebuje Twoje ciało. Trener nie tylko motywuje, ale ułatwia pokonanie Twoich słabości. Profesjonalni trenerzy, sprzęt najnowszej generacji –wygodny i wszechstronny, kameralny klimat to mocne strony Infinity Fitness. Dlatego jeśli chcesz zmienić Swoje życie na lepsze, nie zwlekaj i umów się na bezpłatną konsultację i trening.

TRENING DOBRANY I PRZEPROWADZONY INDYWIDUALNIE PRZEZ TRENERA, UWZGLĘDNIAJĄCY WARUNKI FIZYCZNE, STAN ZDROWIA I PREFERENCJE KLIENTA. TRENER POMOŻE CI WYZNACZYĆ CEL (NP.UKSZTŁTOWANIE SYLWETKI, ODCHUDZANIE, POPRAWA SIŁY LUB WYTRZYMAŁOŚCI, ZWIĘKSZENIE MASY CIAŁA, UJĘDRNIENIE ITD.) I CZAS TRWANIA WASZYCH TRENINGÓW. ZMOTYWUJE, ROZPISZE ODPOWIEDNI TRENING, KTÓRY BĘDZIESZ WYKONYWAŁ TAKŻE INDUYWIDALNIE W DNI KTÓRE NIE WIDZISZ SIĘ Z TRENEREM,  ORAZ DIETĘ, KTÓRA DO OSIAGNIĘCIA TRWAŁYCH EFEKTÓW JEST NIEZBĘDNA. BĘDZIE CIĘ ZASKAKIWAĆ NOWYMI ĆWICZENIAMI, DZIĘKI CZEMU TRENING NIGDY CIĘ NIE ZNUDZI, DOPINGOWAŁ DO KONSEKWENTNEJ PRACY NAD SOBĄ, A NAWET OPOWIADAŁ KAWAŁY ;) CZAS SPĘDZONY NA TRENINGU PERSONALNYM TO NIE TYLKO PROFESJONALNE PRZEPROWADZONE ZAJĘCIA PRZYGOTOWANE WYŁACZNIE DLA CIEBIE, ALE PONADO OGROMNA DAWKA WIEDZY! NA TP OBOWIĄZUJE OSOBNY CENNIK.

 

Jakub Gadula

Od 6 lat czynnie związany ze sportem i aktywnością fizyczną. Student Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, certyfikowany Trener Personalny.
To kilka słów, które mogą mnie określić, ale za tymi wszystkimi słowami jest o wiele więcej! Przede wszystkim ciężka praca, pasja i poświęcenie.
Kocham to, co robię!
Prowadząc treningi, swoje czy podopiecznych, daję z siebie 100% i nic nie pozostawiam przypadkowi.
Celuję na sam szczyt, nie zadowoli mnie nic innego niż nasz wspólny sukces!

Aleksandra Adamczyk

Certyfikiwany trener personalny , instruktor Kettlebell oraz Body Pump.Swoją przygodę ze sportem zaczęła kilka lat temu trenując pole sport , Miłośniczka rzeźbienia sylwetki poprzez trening siłowo-oporowy oraz kalisteniczny.
Na treningu największą wagę przywiązuje do techniki ćwiczeń i zwiększania mobilności
czuwając nad stałym progresem i zadowoleniem podopiecznego
Nieustannie poszerza swoją wiedzę z zakresu treningu medycznego i dietetyki.

Dawid Juszczak

Instruktor siłowni i trener personalny. Specjalizuje się w treningach z własną masą ciała – kalistenika/ street workout. Oferuje treningi rozwijające wytrzymałość siłową, mobilność, koordynację i poprawę sylwetki. Wkrótce trener gimnastyki sportowej i trójboju siłowego.

O sobie:

Na co dzień studiuję wychowanie fizyczne na Krakowskim AWF o specjalizacji trener personalny. W swoich treningach łączę elementy gimnastyki, streetworkout i trójboju siłowego. Najważniejsza dla mnie jest technika wykonywanego ruchu i endorfiny po treningu.

Interesuję się muzyką, teatrem, kocham śpiewać, spacerować, podróżować i zdrowo dobrze zjeść ;-)

Ważne dla mnie jest ciągłe zagłębianie się w tajniki wiedzy w dziedzinie wszelkiej aktywności fizycznej.

Kluczowe szkolenia:

· Instruktor kalisteniki – Ghetto Workout

· Lifting Therapy – Barbell Brothers

· Fizjologia Wysiłku Fizycznego – dr Amit Batra (CWS Szkolenia)

· Kurs Masażu Klasycznego – FizjoCoach

· Instruktor rekreacji ruchowej - SEIRO