oddaj swoje ciało w ręce specjalisty

Bardzo często ćwiczenia na siłowni nie przynoszą efektu, mimo wielu godzin tam spędzanych, a z czasem tracisz motywację , to co robisz zaczyna Cię nudzić. Dlaczego? Nowoczesny sprzęt, silna motywacja nie wystarczają , dlatego, niezbędna jest fachowa wiedza i doświadczenie. Oprócz bezpieczeństwa ,trener dba o Twoją technikę, zmienia ćwiczenia w odpowiednim czasie przez co każdy trening na który przychodzisz nie jest monotonny, a efekty przychodzą naprawdę szybko. Trener personalny to osoba, która czuwa nad realizacją Twojego celu jaki zakładasz przychodząc do klubu, dobiera odpowiednie ćwiczenia, urządzenia, ilość powtórzeń, obciążenia do poziomu Twojego wytrenowania i predyspozycji. To bardzo ważne jeśli dążysz to zmiany Swojej sylwetki , trybu życia, chcesz być zdrowy. Każdego dnia wiesz co robić i jak, dzięki czemu spędzasz na treningu tyle czasu ile potrzebuje Twoje ciało. Trener nie tylko motywuje, ale ułatwia pokonanie Twoich słabości. Profesjonalni trenerzy, sprzęt najnowszej generacji –wygodny i wszechstronny, kameralny klimat to mocne strony Infinity Fitness. Dlatego jeśli chcesz zmienić Swoje życie na lepsze, nie zwlekaj i umów się na bezpłatną konsultację i trening.

TRENING DOBRANY I PRZEPROWADZONY INDYWIDUALNIE PRZEZ TRENERA, UWZGLĘDNIAJĄCY WARUNKI FIZYCZNE, STAN ZDROWIA I PREFERENCJE KLIENTA. TRENER POMOŻE CI WYZNACZYĆ CEL (NP.UKSZTŁTOWANIE SYLWETKI, ODCHUDZANIE, POPRAWA SIŁY LUB WYTRZYMAŁOŚCI, ZWIĘKSZENIE MASY CIAŁA, UJĘDRNIENIE ITD.) I CZAS TRWANIA WASZYCH TRENINGÓW. ZMOTYWUJE, ROZPISZE ODPOWIEDNI TRENING, KTÓRY BĘDZIESZ WYKONYWAŁ TAKŻE INDUYWIDALNIE W DNI KTÓRE NIE WIDZISZ SIĘ Z TRENEREM,  ORAZ DIETĘ, KTÓRA DO OSIAGNIĘCIA TRWAŁYCH EFEKTÓW JEST NIEZBĘDNA. BĘDZIE CIĘ ZASKAKIWAĆ NOWYMI ĆWICZENIAMI, DZIĘKI CZEMU TRENING NIGDY CIĘ NIE ZNUDZI, DOPINGOWAŁ DO KONSEKWENTNEJ PRACY NAD SOBĄ, A NAWET OPOWIADAŁ KAWAŁY ;) CZAS SPĘDZONY NA TRENINGU PERSONALNYM TO NIE TYLKO PROFESJONALNE PRZEPROWADZONE ZAJĘCIA PRZYGOTOWANE WYŁACZNIE DLA CIEBIE, ALE PONADO OGROMNA DAWKA WIEDZY! NA TP OBOWIĄZUJE OSOBNY CENNIK.

 

Łukasz Balicki

Ze sportem związany przez całe życie, w wieku 10 lat rozpoczął treningi piłkarskie w dzielnicowym klubie Nadwiślan, po 6 latach trafił do juniorskich drużyn Wisły Kraków. Terminował przez 2 lata w drużynie 2 krotnych zwycięzców a następnie brązowych medalistów Mistrzostw Polski do lat 19. Splot okoliczności spowodował zamianę zielonej murawy na salę fitness, futbol jednak w formie amatorskiej towarzyszy mu po dzień dzisiejszy.

Instruktor fitness od 12 lat, rezydent w kilkunastu klubach w Polsce i Irlandii. Prezenter na kilku konwencjach. Step Master Profi Fitness Ireland, dyrektor programowy i szkoleniowiec 2009-2010 PFI Step Programme for Ireland. Szkoleniowiec PFI Step Basic 2009.

Szkolenia: Szkoła Fitness Barbary Buchowicz (Basic), Open Mind (BB, BA, BS), Profi Fitnes (Aqua, tubing), Euro Fitness School (step, toning), Nike Workout (Dance), Certyfikowany Instruktor TRX i inne... Regularnie konwencje, kongresy, seminaria, szkolenia, warsztaty.

Patrycja Suchojad

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie - kierunek Wychowanie Fizyczne i Sport - tytuł magistra. Twardo stąpam po ziemi i wiem czego chcę. Tego samego wymagam od swoich podopiecznych. Od najmłodszych lat jestem związana ze sportem. Z treningiem siłowym, funkcjonalnym, zdrowotnym mam styczność od 2012 roku. Cały czas szlifuję swoją formę sportową i staram się przezwyciężać swoje słabości. Jestem świetnym motywatorem i moja determinacja potrafi zarazić. Cały czas poszerzam swoją wiedzę szkoleniami i pracą własną. Podwyższam sobie poprzeczkę w różnych dziedzinach, dlatego przy mnie Twój trening będzie intensywny i skuteczny. Trening oraz ćwiczenia opieram w pierwszej kolejności na technice, korekcie wad postawy lub innych dysfunkcji aparatu ruchu, dopiero później nakładam nacisk na intensywność czy ciężar. Uzupełniam plan ćwiczeniami poprawiającymi mobilność i nauczam jak prawidłowo się odżywiać. Jeśli szukasz kogoś kto poprowadzi Cie w treningu siłowym, funkcjonalnym, zdrowotnym oraz w żywieniu świetnie trafiłeś! Pamiętaj, pierwszy krok jest najtrudniejszy, postawmy go wspólnie.
Bezpośredni kontakt z trenerką: patrycja.infinity@gmail.com

Jakub Gadula

Od 6 lat czynnie związany ze sportem i aktywnością fizyczną. Student Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, certyfikowany Trener Personalny.
To kilka słów, które mogą mnie określić, ale za tymi wszystkimi słowami jest o wiele więcej! Przede wszystkim ciężka praca, pasja i poświęcenie.
Kocham to, co robię!
Prowadząc treningi, swoje czy podopiecznych, daję z siebie 100% i nic nie pozostawiam przypadkowi.
Celuję na sam szczyt, nie zadowoli mnie nic innego niż nasz wspólny sukces!